MARZENA MARTYNIAK

Dorośli

MARZENA MARTYNIAK

Dla dorosłych

“Spotkać ludzi, którzy czują to samo, co my i tak samo odbierają świat, to największe szczęście na ziemi”

Dobre samopoczucie, to umiejętne radzenie sobie z emocjami. To znalezienie balansu w życiu osobistym, partnerskim i zawodowym. Zacznij myśleć pozytywnie i harmonijnie, to znaczy zacznij mówić. Twoje myśli są jednocześnie Twoim słowem. Mów, o tym co czujesz, tak samo jak mówisz o wszystkim innym. Emocje są informacją, że konkretna potrzeba pojawiła się w naszym umyśle, a kiedy Twoje potrzeby będą zaspokajane, będziesz doświadczać większego zadowolenia z życia. 

“Uśmiech to magia, powstaje z niczego a potrafi zdziałać cuda” 

Czy kiedy myślisz o złości mówisz o niej, czy kiedy myślisz o radości mówisz o niej? A może je zostawiasz w swoim ciele, i nie wiesz jak się nimi właściwie podzielić z innymi. Przecież każdy z nas pragnie, aby nasi bliscy poczuli Twoją energię radości lub zobaczyli jak wykorzystujesz w pracy potężną siłę emocji złości. Złość pojawia się kiedy mamy trudność w zrealizowaniu obranego celu, czujesz potężną energię kiedy ją odczuwasz prawda? I co teraz możesz zrobić z tą energią? Wyrzucić, i zrobić bałagan w Twoim sercu, relacjach z innymi, czy może skorzystać z jej potencjału i zrealizować, to czego naprawdę pragniesz. 

“Niczego w życiu nie trzeba się bać, należy to tylko zrozumieć”

Kiedy Twój umysł odczuwa spokój, do głosu dochodzi mądrość. Czy potrafisz kierować energią emocji, aby była Twoim sprzymierzeńcem i przyjacielem dającym Ci odczuwać mądrość spokoju? A może energia emocji jest jak wulkan i nie wiesz, kiedy w gwałtowny sposób wyrzuci z siebie tą energię, jednocześnie zabierając Tobie możliwość wykorzystania potencjału jaki daje energia każdej emocji?

“Człowiek staje się tym, co sobie wyobraża i czuje”

Wyobraź sobie siebie jako osobę, która rozumie swoje potrzeby i potrafi o nich mówić ze spokojem i mądrością. Możesz kimś takim się stać. Poczytaj o treningu “Personal EPower”

MARZENA MARTYNIAK

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!