MARZENA MARTYNIAK

Sprawdź swoją IE

MARZENA MARTYNIAK

Testy dla dorosłych i dla dzieci

Level of adult emotions (LOAE)

Inteligencja emocjonalna, to zbiór wiedzy o emocjach oraz posiadanych umiejętnościach, dzięki którym kierujesz swoim życiem. Emocje to nasz przyjaciel, jeżeli tylko potrafimy je prawidłowo rozpoznać i zrozumieć powody ich pojawiania się. Mogą być one naszym wrogiem, kiedy nie wiemy jak je wyrazić i zmniejszyć ich siłę. Jedno jest pewne, emocje to energia, dzięki której wyrażamy nasze potrzeby. 

Test na Inteligencję Emocjonalną pozwoli Ci na bliższe poznanie siebie. Czego chcesz dowiedzieć się o sobie?:

  1. Jak rozpoznajesz, rozumiesz i kontrolujesz emocje własne oraz cudze. Jak efektywnie wykorzystujesz emocje w kierowaniu swoim lub cudzym działaniem
  2. Jaki masz dostęp do swoich i cudzych emocji, jak je respektujesz i rozumiesz ich funkcje, jak interpretujesz różne emocjogenne sytuacje oraz jak na nie reagujesz.
  3. Jak wykorzystujesz własne emocje do rozwiązywania problemów nie tylko emocjonalnych.
  4. Jak rozumiesz emocje.
  5. Jak funkcjonujesz w społeczeństwie, zwłaszcza w sytuacjach wymagających bycia asertywnym, w sytuacji ekspozycji społecznej oraz sytuacjach bliskiego kontaktu interpersonalnego.
  6. Jaki jest poziom Twojej asertywności, umiejętności współpracy, towarzyskości, zaradności i kompetencje społecznych.

Tutaj sprawdzisz, jak wygląda Twój świat emocji. 

Level of adult emotions (LOAE) jest dla wielu dorosłych pierwszym krokiem do tego, aby poprawić umiejętności w radzeniu sobie ze swoimi emocjami, aby lepiej się czuć z sobą i innymi. Drugim krokiem jest wybór treningu do rozwijania inteligencji emocjonalnej “Personal EPower” do którego skorzystania zachęcamy Ciebie już teraz. 

Level of children emotions (LOCE)

Inteligencja emocjonalna, to zbiór wiedzy o emocjach oraz posiadanych umiejętnościach, dzięki którym kierujemy swoim życiem. Narzędzie do diagnozowania inteligencji emocjonalnej można już wykorzystywać u dzieci od 2,5 roku życia. Narzędzie z którego możesz skorzystać pokaże Ci, jaką wiedzę na temat swoich emocji posiada obecnie Twoje dziecko. Umiejętności radzenia sobie emocjami uczymy dziecko już od najmłodszych lat. W wieku przedszkolnym dziecko nabywa nawyki emocjonalne, które towarzyszą jemu przez resztę życia. Nawyki emocjonalne, to zautomatyzowany sposób wyrażania swoich emocji.  Informacje uzyskane dzięki testowi, pozwolą Ci zbudować u Twojego dziecka jak najlepsze nawyki emocjonalne oraz w miarę potrzeby usprawnić te nawyki, które poniższy test Ci zaproponuje. 

Test dzięki któremu sprawdzisz, jak Twoje dziecko widzi świat emocji. 

  1. Czy jesteś pewien, że Twoje dziecko właściwie rozpoznaje emocje?
  2. Czy jesteś pewien, że rozumie powody pojawiania się emocji u niego i innych? 
  3. Czy jego sposoby na wyrażenie tego co czuje, są korzystne dla niego i osób z jego otoczenia?
  4. Czy jego sposoby na to, aby wyregulować emocje są przez niego już poznane?

Tutaj możesz sprawdzić, jak wygląda świat emocji u Twojego dziecka.

Level of children emotions (LOCE) jest dla wielu dorosłych pierwszym krokiem do tego, aby pomóc swoim dzieciom poprawić umiejętności w radzeniu sobie z emocjami. Drugim krokiem, który wielu rodzicom pomógł nauczyć swoje dzieci lepszego kierowania swoimi emocjami jest program edukacyjny Land of emotions”, który może być wykorzystywany w edukacji domowej przez każdego rodzica. Zachęcamy do skorzystania z jego zalet. 

MARZENA MARTYNIAK

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!