MARZENA MARTYNIAK

O nas

MARZENA MARTYNIAK

Założycielka

Marzena Martyniak 

Psycholog, Ekspert ds. Inteligencji Emocjonalnej, naukowiec, badacz inteligencji emocjonalnej. Autorka prewencyjnego programu edukacyjnego “Land of emotions”, wyjątkowych narzędzi do rozwijania inteligencji emocjonalnej dla dzieci i dorosłych. Autorka indywidualnego treningu rozwijania inteligencji emocjonalnej dla dorosłych “Personal EPower” i narzędzi diagnostycznych “Level of children emotions” (LOCE); “Level of adults emotions” (LOAE);  Prelegentka na konferencjach krajowych i zagranicznych tj. Portugalia, Australia, Litwa, USA.

Marzena Martyniak jest członkiem ISEI z siedzibą w Nowym Jorku i głównym przedstawicielem ISEI w Polsce.

Marzena Martyniak jest współautorką książki akademickiej Eastern European Perspectives on emotional intelligence wydawnictwa Routledge Research in Psychology oraz serii poradników dla rodziców z cyklu Doktor Emocja.

Na międzynarodowej konferencji w Australii w 2019 roku jej prezentacja wyników treningu rozwijania inteligencji emocjonalnej  Personal EPower”, została wyróżniona w czasopiśmie Psihologijskie teme/Psychological Topics. Emotional Intelligence: Current Research and Trends 2020. Faculty of humanities and Social Sciences University of Rijeka

MARZENA MARTYNIAK

Misja

Pragniemy wykorzystać siłę i potencjał emocji do tego, aby zbudować bardziej zadowolone, szczęśliwe i współczujące społeczeństwo. Skupiamy się na poprawie jakości życia osobistego i zawodowego. Pragniemy usprawnić komunikację w systemach zawodowych i rodzinnych.

Misją Instytutu Rozwoju Emocji jest wprowadzenie standardów uczenia umiejętności emocjonalnych i społecznych do podstawowego programu edukacji przedszkolnej i szkolnej.

Instytut Rozwoju Emocji złożyła w 2012 roku Marzena Martyniak. Jako jednostka naukowo-badawcza zajmuje się rozwijaniem inteligencji emocjonalnej u dorosłych i dzieci oraz monitorowaniem stanu zdrowia emocjonalnego w Polsce. 

MARZENA MARTYNIAK

Cele i zadania

  1. Wspieranie pracy nauczycieli. Zadowolony nauczyciel to zadowolone dziecko. Nauczyciel jest jedną z osób, która swoim zachowaniem pokazuje świat emocji, ucząc ich dziecko i zapoznając go z nim. 
  2. Wspieranie rozwoju dziecka. Rozwój emocjonalny dziecka jest bardzo intensywny zwłaszcza w pierwszych latach jego życia i zmienny. Posiadanie wiedzy o emocjach dziecka jest niezbędne i kluczowe, aby pomóc mu rozwinąć skrzydła w poznawaniu siebie, swoich potrzeb, budować satysfakcjonujące relacje z rówieśnikami i dorosłymi. 
  3. Wspieranie rodzica. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko było szczęśliwe, aby polubiło siebie i innych, aby kochało siebie i innych. Czy my dorośli wiemy, jak to zrobić? Inteligentny emocjonalnie rodzic, to inteligentne emocjonalnie dziecko. 
  4. Budowanie przyjaznego i efektywnego środowiska pracy. Miłość do pracy.
  5. Wspieranie rozwoju osobistego pracowników. Potrzeby firmy. Potrzeby klienta. potrzeby pracownika.
  6. Wspieranie kadry zarządzającej w efektywnym zarządzaniu. Emocje zarządu – energia firmy.

MARZENA MARTYNIAK

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!